اندامی زیبا و شگفت انگیز با گن های لاغری کاسمارا

اندامی زیبا و شگفت انگیز با گن های لاغری کاسمارا

 

امروزه استفاده از گن ها، شلوارها، شلوارک ها و کمربندهای لاغری جزء پرطرفدارترین لوازم و تجهیزات لاغری بوده و مورد استقبال تمامی مردم بویژه جمعیت بانوان قرار گرفته است. یکی از این تجهیزات گن های لاغری کاسمارا می باشد. این گن ها بدون عارضه بوده و قادر به کاهش وزن و سایز و ایجاد تناسب اندام در مصرف کنندگان می باشند. استفاده از گن، کمربندها و شکم بندهای لاغری درپیشگیری و یا حتی کاهش دردهای عضلانی در نواحی مختلف بدن مانند شکم، ران، پهلوها، کمر و باسن نیز بسیار موثر می باشند.

اهمیت دادن به زیبایی ظاهری

اهمیت به زیبایی ظاهری و فاکتورهای آن از اهمیت بسیار زیادی بویژه نزد بانوان برخوردار است. تناسب اندام و داشتن اندامی زیبا، علاوه بر بحث سلامت در بحث زیبایی ظاهری پس از زیبایی چهره بسیار مهم و قابل توجه است. حفظ این ویژگی بسیار مهم و برخوردار شدن از آن به یکی از دغدغه های اصلی زندگی امروز مبدل گردیده است.

(تصویر۱)

تناسب اندام و اهمیت آن

تناسب اندام به معنای هماهنگ بودن اندام های خارجی بدن با یکدیگر و توازن قد و وزن در اشخاص است. برخلاف مدت ها پیش که بحث تناسب اندام یک بحث زیبایی مردانه محسوب می شد، امروزه تناسب اندام در هر دو جنس از اهمیت بالایی برخوردار است. تناسب اندام میان آقایان و خانم ها به دلیل متفاوت بودن میزان هورمون های جنسی، اندروژن ها، حجم عضله، بافت چربی و شاخص توده بدنی متفاوت می باشد. تناسب اندام و برخورداری از اندام مناسب، تراشیده و زیبا یکی از خصیصه های مثبت و قابل توجه در میان مردم بوده و همواره خانم ها و آقایان برای برخورداری از این ویژگی مثبت در تلاش هستند.

(تصویر۲)

گن ها و کمربندهای لاغری

ورود گن ها، کمربندها و شکم بندهای لاغری در برندها، جنس ها و انواع مختلف انقلابی بزرگ و پرطرفدار در میان مردم دنیا بود. طراحی و ساخت گن ها و کمربندهای لاغری ایده ای از ساخت تجهیزات پزشکی بود که به منظور کمک کننده های پس از عمل جراحی، مشکلات ارتوپدی در میان مردم رواج داشت. در مورد استفاده از گن و کمربندهای لاغری باید و نبایدهای بسیاری وجود دارد. گن ها و شکم بندهای لاغری نباید خیلی تنگ و کوچک تر از سایز شخص مصرف کننده بوده و بهتر است پیش از سن بلوغ بویژه در پسر بچه ها مورد استفاده قرار نگیرد. متخصصین گوارش معتقد هستند استفاده از این تجهیزات لاغری حین صرف غذا ریسک ابتلا به سوء هاضمه و مشکلات گوارشی را افزایش می دهد. گن ها و کمربندهای لاغری در برخی از افراد که زمینه ی حساسیت و مشکلات پوستی خفیف تا شدید را دارند، ایجاد مشکلات پوستی می نماید؛ از این رو توصیه می شود این افراد گن ها و سایر تجهیزات را از روی یک لایه لباس نخی نازک استفاده نموده تا سلامت پوست خود را حفظ نمایند. گن ها و کمربندهای ورزشکاری که جنس و ساختاری مناسب برای ورزش دارند در روند تقویت عضلات و افزایش گردش خون و به دنبال آن تناسب اندام بسیار موثر هستند.

(تصویر۳)

مکانیسم عمل گن ها و کمربندهای لاغری

بیش از هرچیزی باید توجه داشت که گن ها و سایر تجهیزات لاغری و تناسب اندام به تنهایی قادر به ایجاد یک سایز و اندام مناسب نخواهند بود. گن های لاغری به عنوان تجهیزات کمکی در نظر گرفته شده و در تسریع این روند به همراه اصول تغذیه ای و ورزشی بسیار مفید و موثر هستند. کمربندها و شکم بندهای لاغری با افزایش تعریق و فشرده سازی و جمع کردن سلول های چربی پایه های اولیه ی لاغری و کاهش وزن را محکم می نمایند. برای نتیجه ی بهتر و موثرتر بهتر است ورزش های هوازی و مناسب دیگر را به منظور سوزاندن چربی های فشرده شده به کار ببریم تا نتیجه ی قطعی و مورد نظر حاصل شود. کمربندها و شکم بندهای لاغری به دلیل زیبا نشان دادن اندام انگیزه ورزش و فعالیت های بدنی به منظور لاغری را افزایش می دهند و از طرفی دردهای عضلانی ناشی از بدشکلی و چاقی را حین ورزش از بین می برند. گن های لاغری افتادگی و شل شدگی قسمت های مختلف بدن بویژه شکم را که یکی از خطرناک ترین و شایع ترین چاقی های موجود است در هنگام ورزش و فعالیت برطرف نموده و بدین شکل موانع و محدودیت برخی از حرکات ورزشی خاص را مرتفع می نماید.

(تصویر۴)

فروشگاه های سرزمین لاغری

امروزه به دلیل افزایش آمار بیمای های مرتبط با چاقی و همچنین رشد بسیار زیاد جمعیت افراد چاق این مشکل به یکی از معضلات و دغدغه های جهانی تبدیل شده است. افزایش ریسک ابتلا به سکته قلبی و مغزی، کبد چرب، قند خون، فشار خون و افزایش چربی خون از مشکلات ایجاد شده به دنبال چاقی و افزایش وزن است که به وفور شاهد آن هستیم. استفاده از تجهیزات کمک کننده و تسریع کننده در روند لاغری بحثی بسیار داغ و درآمد زا بوده و فروشگاه های بسیاری به شکل حضوری و اینترنتی محصولات لاغری، دستگاه ها و برنامه های رژیم غذایی را در اختیار متقاضیان قرار می دهند. امروزه برای رهایی از عوارض، کاهش هزینه های ناشی از عمل های جراحی، ابزار و تجهیزات بسیاری در فروشگاه های لاغری عرضه می گردد که گن­ ها، تاپ ها، شلوارک ها، کمربندها و شلوارهای لاغری زنانه جزئی از آن ها می باشند. یکی از ساده ترین و پرمصرف ترین تجهیزات لاغری ارائه شده توسط فروشگاه ها انواع مختلف گن های لاغری کاسمارا است.

(تصویر۵)

گن لاغری کاسمارا زنانه

گن های لاغری کاسمارا علاوه بر زیبایی ظاهری، دارای قابلیت جمع کنندگی و فشردگی عضلات و چربی های شکم و پهلوها می باشند. گن های لاغری کاسمارا از الیاف گیاهی ضد حساسیت بوده و از محصولات کشور ترکیه می باشد. گن های لاغری کاسمارا از بالای زانو تا زیر ناف بوده و با افزایش میزان تعریق و فشرده سازی و چروک کردن سلول های چربی در مناطقی مانند شکم، پهلوها و کمر منجر به افزایش روند لاغری و کاهش وزن می گردد.

(تصویر۶)

ویژگی های گن های لاغری کاسمارا

گن های لاغری کاسمارا دارای سایز بندی های متفاوت بوده و برای تمامی سنین قابل استفاده و کاربرد است. خرید گن لاغری کاسمارا زنانه انتخابی شایسته و مناسب به منظور استفاده در مراسمات بوده و به دلیل فشرده سازی چربی ها و افتادگی پوست شکم و پهلوها جلوه ی بسیار زیبایی به لباس ها می بخشد. گن کاسمارا زنانه بسیار سبک و راحت بوده و هنگام استفاده از آن هیچ احساس خفگی و فشردگی نخواهید داشت. گن های لاغری کاسمارا هیچگونه احساس حساسیت پوستی، خارش و سوزش را در پوست ایجاد نکرده و بسیار راحت و نرم می باشد.

احساس فشردگی و ناراحتی احشا داخلی شکم مانند معده و روده ها از شکایات اصلی کسانی است که از گن ها و کمربندهای لاغری استفاده می نمایند. گن های لاغری کاسمارا عاری از این ویژگی بوده و هیچ احساس خفگی و فشردگی در معده و روده را ایجاد نمی نماید. گن کاسمارا زنانه دارای توانایی پخش کردن یکسان چربی ها در سطح شکم و پهلوها، افزایش جریان خون رسانی و فشرده سازی چربی های انباشته شده در قسمت های بیرون زده پهلوها و شکم و افزایش زیبایی اندام، برطرف کردن افتادگی شکم و از همه مهمتر کاهش ۲ الی ۳ سایز پس از استفاده مداوم می باشد. گن های لاغری کاسمارا از الیاف ماکروفایبر تهیه شده و از ایجاد تعریق و بوی نامطبوع ناشی از آن جلوگیری می نماید. گن های لاغری کاسمارا بسیار بادوام بوده و به همین دلیل مقرون به صرفه تلقی می گردند. گن کاسمارا مقاومت بالایی داشته و در برابر فشار، کشیدگی، پوسیدگی، شستشو و نخ کش شدن مقاوم است.

(تصویر۷)

تهیه گن های لاغری زنانه کاسمارا

خرید گن کاسمارا زنانه با یک تیر دو نشان زدن بوده و می تواند به عنوان ابزاری به منظور آراسته سازی اندام و کمک کننده به کاهش وزن واقعی در نظر گرفته شود. گن های کاسمارا با قابلیت ایجاد مسیر عبور و مرور هوا، قدرت جذب بو و رطوبت ناشی از عرق از ایجاد بو، گرگرفتگی و احساس خفگی جلوگیری می نماید. گن های لاغری کاسمارا قابلیت شستشو با دست یا حتی ماشین لباسشویی را داشته و به دلیل الیاف مرغوب سازنده بافت پارچه، شکل و زیبایی خود را به مدت طولانی حفظ نموده و تغییر شکل نمی دهد. این گن ها به دلیل داشتن مایکروکپسول های کافیین در بافت الیاف دارای قدرت چربی سوزی بسیار زیاد می باشند. گن های لاغری کاسمارا در باشگاه های ورزشی برای پیلاتس، ایروبیک، دومیدانی و پیاده روی های روزانه بسیار مناسب و شایسته است. این گن بوسیله ی نوارهای سیلیکونی موجود در قسمت کمر شکل خود را حفظ نموده و شکسته نمی شود.

(تصویر۸)

 تهیه گن های لاغری کاسمارا اورجینال

امروزه سوء استفاده های اینترنتی بسیار گسترش یافته و متاسفانه تشخیص اجناس تقلبی از اصل بسیار دشوار می باشد. ورود کالاهای تقلبی و بی کیفیت سبب گردیده که مشتریان بسیاری از خرید جنس اصل نیز امتناع نموده و این اتفاق، ارزش و اعتبار کالاهای اورجینال را از بین خواهد برد. قیمت گن کاسمارا زنانه تقلبی و بی کیفیت در بیشتر مواقع ارزان تر بوده و منجر به جلب توجه مشتریان می گردد. به همین خاطر به مصرف کنندگان توصیه می گردد جهت تهیه گن های کاسمارا اصل، پیش از خرید از قیمت ها مطلع بوده و فریب قیمت های کم را نخورند. گن های اصل دارای گواهینامه استاندارد بین المللی و هولوگرام اصل می باشند.

(تصویر۹)

تفاوت گن های لاغری کاسمارا تقلبی و اصل

محصولات تقلبی این گن ها می توانند حساسیت های پوستی، خارش، کهیر و عرق سوز را در سطح پوست بر جای گذارند. گن های کاسمارا تقلبی بسیار سفت و خشک بوده و در هنگام استفاده در فعالیت های ورزشی به شدت به بدن چسبیده و ایجاد احساس خفگی و از همه مهمتر بوی نامطبوع عرق می نماید. گن های لاغری کاسمارا در سایزها و اندازه های متفاوت است و با جمع کردن پهلو، شکم و کمر، فرمی ایده آل و بسیار زیبا ایجاد می نماید. خریداران جهت تهیه گن کاسمارا اورجینال می توانند به نمایندگی های پخش این محصول، مراکز خرید معتبر و شناخته شده که کالاهای خود را از نمایندگی ها دریافت می نمایند و سایت های فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه نمایند. فروش گن کاسمارا زنانه به صورت اینترنتی با پست رایگان از خدمات این محصول به شمار می آید. خرید گن لاغری کاسمارا زنانه برای بانوانی که به تازگی زایمان نموده اند و از افتادگی و بزرگی شکم رنج می برند گزینه ی بسیار مناسبی می باشد. قیمت گن لاغری کاسمارا زنانه متغیر می باشد. استفاده از گن های لاغری کاسمارا در فضاهای ورزشی بسیار رایج بوده و فواید بسیاری دارد.

(تصویر۱۰)

خرید اینترنتی گن های لاغری کاسمارا

خرید گن های کاسمارا از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر بسیار آسان، سریع و مقرون به صرفه است. گن های کاسمارا دارای جداول سایز بندی بوده و دارای چندین سایز اسمال، مدیوم، لارج، ایکس لارج و دو ایکس لارج می باشد. این گن در کشور ترکیه دوخته شده و تحت لیسانس شرکت کاسمارا کشور اسپانیا می باشد. این گن ها دارای سیلیکون ضد حساسیت در لبه ها بوده که مانع تا خوردن و لوله شدن گن از زیر لباس ها می گردد. گن کاسمارا در بازار بسیاری از کشورهای اروپایی موجود بوده و طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. گن لاغری کاسمارا به دلیل خاصیت چربی سوزی قادر به آب کردن و از بین بردن چربی های دور کمر نیز می باشد. این محصول دارای گارانتی بوده و در صورت وجود هرگونه ایراد و مشکلی قابل تعویض می باشد. خرید گن های کاسمارا در ایام جشنواره و تخفیفات ویژه فروشگاه های اینترنتی فرصتی بسیار طلائی است. با توجه به قیمت گن کاسمارا می توان از این وسیله تناسب اندام به منظور هدیه دادن نیز استفاده نمود. گن کاسمارا وسیله ای مناسب و قابل استفاده در مهمانی ها، محل کار و مجالس رسمی می باشد. گن های لاغری کاسمارا فرم باسن را بسیار زیبا نموده و افتادگی و بیرون زدگی بیش از حد از باسن را مرتفع می نماید. گن های لاغری کاسمارا دارای خاصیت آنتی باکتریال و آنتی ویروسی بوده و ایجاد عفونت های قارچی و باکتریایی نمی نماید. سیلیکون های به کار رفته در ساختار این گن ها دارای تاییدیه موسسه بین المللی بهداشت و درماتولوژیست ها بوده و هیچگونه حساسیت و آلرژی پوستی ایجاد نمی نماید. رنگ این گن ها به رنگ بدن بوده و هرگز تغییر رنگ نمی دهند.

 

دیدگاه‌ها (۰)

*
*